Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z17
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+4
168,7 м²
Житлова площа
207,7 м²
Загальна площа
33,5 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z17 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 207,7 м²
Проект будинку Z17 - план-схема 1

Z17

 
загальна площа 207,7 м²
Гараж 33,5 м²
Площа забудови 300,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 2 151,68 m³
Висота 6,79 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 349 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z17

Проект Z17 являє собою одноповерховий будинок з гаражем. Красиві дерев'яні ставні захищають фасад від негоди і в той же час збагачують його зовнішній вигляд. Їх природна обробка і структура натурального дерева надає будівлі затишок і тепло.

Із центрального холу можна потрапити у вітальню, прихожу, що веде на кухню, а також в гараж (або підсобне приміщення). У гаражі знаходиться багато додаткового простору, площа якого може бути використана для зберігання садового інвентарю. Крім цього, з нього є окремий вихід в сад. Інтер'єр приміщення чітко розділений на дві зони. Громадська зона складається з вітальні з каміном і їдальнею. Тераса, ванна кімната і кухня з коморою, в залежності від уподобань господарів, можуть бути недоступні для сторонніх очей, або відкриті з боку холу.

Великі вікна у вітальні і їдальні забезпечують достатьнiй рівень освітленості і мальовничий вид на сад. У спальні можна також зробити додатковий вихід, або об'єднати її з ізольованою ванною. Одна з трьох спалень може бути перетворена в бібліотеку або кабінет.

Важливою перевагою цiєi одноповерхової будівлі є можливість установки комунікацій в горищному приміщенні, що позбавляє від необхідності зменшувати житловий простір. Завдяки розташуванню в центрі планування підсобного приміщення, розподіл тепла по будинку буде відбуватися рівномірно. У базовому варіанті проекту передбачений класичний дах, що дозволяє зводити будинок швидко і економічно.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )