Z160
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
0
210,9 м²
Житлова площа
263,4 м²
Загальна площа
25,1 м²
гараж
20,5 м²
Горище
ціна проекту
14 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z160 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Изменить планировку
Перший поверх 121,3 м²
Проект будинку Z160 - план-схема 1
Другий поверх 117,7 м²
Проект будинку Z160 - план-схема 2
Горище 24,4 м²

Z160 Комфортний будинок з мансардою, гаражем, додатковою кімнатою на першому поверсі і великою вітальнею.

 
загальна площа 263,4 м²
Горище 20,5 / 24,4 м²
Гараж 25,1 м²
Площа забудови 148,1 м²
Кубатура 597,3 m³
Висота 7,9 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 257,66 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 24,74m × довжина 18,14m
Ціна проекту 14 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z160 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z160

Проект Z160 є будинком дуже елегантного і витонченого зовнішнього вигляду. Світлі кольори стін ідеально поєднуються з попелясто-сірою плиткою. Оригінальна форма тераси і акуратні мансардні вікна на другому поверсі створюють в цілому унікальну картину.

Елегантна вітальня є вітриною всього будинку. Її новаторський характер створює цікаве рішення всього внутрішнього планування. Простір кімнати можна розділити на зону дозвілля і їдальню. Широкі вікна забезпечать вільний доступ сонячного проміння. Це робить кімнату яскравою і наповнює природним освітленням. Зручна кухня виконана у відкритому складі. Звідси можна легко потрапити в комору, яка є досить великою, аби вмістити всю домашню консервацію. Варто окремо зазначити розташування стіни, яка відокремлює фойє від вітальні. Це полегшує розпакування всього придбаного товару, минаючи житлову частину будинку. На першому поверсі є також зручний і функціональний санвузол. Гараж на одну машину має підсобне приміщення з прямим доступом до будинку.


Комфортно оформлені кімнати на другому поверсі надають багато простору для творчих рішень. Батьківська спальня вміщує особисту гардеробну, а мансардні вікна забезпечують чарівний вид на красиво оформлений сад. Решта приміщень є функціональними і знаходяться в глибині інтер'єру. Велика ванна має окрему кімнату для туалету. Проект також передбачає кімнату над гаражем, яка підійде в якості пральні або ігрової кімнати для дітей.


Z160 є сучасним вибором для любителів неповторних, виняткових проектів. Інтелектуальні рішення і кутова тераса роблять цей будинок по-справжньому унікальним. Ви вже знаєте, що це ідеальний будинок для вас? Шукали саме такий проект? Обов'язково звертайтеся до нас! Заповніть форму на сайті і замовте його вже сьогодні. Здійсніть свої мрії з Z500! 


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )