Z16
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+20
65,4 м²
Житлова площа
65,4 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z16 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z16 Варіант будинку орієнтованого як для дачного відпочинку, так і для постійного проживання

 
Житлова / загальна площа 65,4 м²
Площа забудови 83,7 м²
Кубатура 186,3 m³
Висота 5,43 m
Кут нахилу даху 22°
Площа даху 148 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 15,58m × довжина 21,22m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z16

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z16 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z16

Будинок Z16 зводиться швидко і недорого. Універсальне дизайнерське рішення внутрішнього інтер'єру робить його придатним як для дачного будиночка, так і для цілорічного проживання. У залежності від цього, будівля може бути виконана з різних матеріалів: цегли, дерева, тощо. Цілих два каміна: у вітальні і на терасі надають цьому будинку чарівність домашнього затишку і тепла.

Індивідуальною особливістю цього будинку є крита зона відпочинку, розташована зовні на критому ганку. Тому навіть у дощові дні тут ідеальне місце для сімейної вечері або пікніка з друзями. Вікна, що виходять на ганок, можна прибрати, щоб розмежувати житлову зону від зони відпочинку.

Даний проект також може бути виконаний у декількох інших варіантах: зі скляним виступом у їдальні з боку тераси, або на горищі (завдяки збільшенню кута даху). Додатково в проекті можна помістити гараж. Крім цього, він можливий також у дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )