Z155
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
118,4 м²
Житлова площа
121,7 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z155 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Изменить планировку
Перший поверх 63,0 м²
Проект будинку Z155 - план-схема 1
Другий поверх 58,7 м²
Проект будинку Z155 - план-схема 2

Z155 Проект двоповерхового будинку в скандинавському стилі для вузької ділянки з великою площею скління.

 
загальна площа 121,7 м²
Площа забудови 81,8 м²
Кубатура 311,5 m³
Висота 8,07 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 123,7 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 16,94m × довжина 18,44m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z155 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z155

Проект Z155 ідеально підходить для невеликої ділянки землі. Двосхилий дах і проста конструкція робить його дійсно недорогою інвестицією. Компактна форма добре зберігає тепло, тому будинок є економічно вигідним і недорогим в обслуговуванні. Всю поверхню першого поверху займає простора вітальня. Її приміщення передбачає вільне планування інтер'єру. Великі площі скління забезпечують підтримку природного освітлення. Розташований в центрі камін чудово зігріє весь будинок, а його полум'я прикрасить кожен ваш зимовий вечір. Дизайн відкритої в своєму складі кухні розширює весь простір. Широкі вікна виходять на красиво оформлений сад. Крім цього, будинок має велике підсобне приміщення, яке цілком може служити як котельня.


На другому поверсі знаходяться три просторі спальні, а також зручна ванна кімната, яка зможе задовольнити потреби в комфорті всієї родини. Z155 є проектом для тих, хто шукає доступне житло, як у будівництві, так і в подальшій експлуатації. Його прості форми і фасад з природного матеріалу створюють унікальне, гармонійне поєднання. Це проект вашої мрії? Це будинок, який ви так довго шукали? Просто не уявляєте, що будете жити в якомусь іншому місці? Не відкладайте свою мрію! Вже зараз настав підходящий час для того, аби придбати проект Z155 і зробити гарний внесок у своє майбутнє.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )