Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z15
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+11
76,8 м²
Житлова площа
87,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z15 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 87,6 м²
Проект будинку Z15 - план-схема 1

Z15

 
загальна площа 87,6 м²
Площа забудови 155,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 450 m³
Висота 5,83 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 157 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z15

Проект будинку Z15 передбачає вхід в будівлю через криту веранду. Розташований на узвишші критий ганок і темніші декоративні елементи на стінах надають будівлі чарівну легкість і гармонію. Незважаючи на свою невелику площу, планування будівлі вражає своєю функціональністю і простотою. Альтернативне розташування фронтальної стіни дозволяє організувати інтер'єр відповідно до індивідуальних потреб господарів будинку.

Базовий варіант планування передбачає поєднану кухню-їдальню, яка може слугувати як доповнення до вітальні. Ще одна ізольована кімната може бути використана в якості спальні або кабінету. При проектування будівлі особливу увагу було приділено зниженню витрат на його будівництво і експлуатацію. Тому оптимальним стало розміщення тільки однієї труби димоходу. У саду розташована прикрашена декоративними елементами, частково крита тераса, яка ідеально підходить для відпочинку в спекотні літні дні. Збоку від будинку можна розташувати гараж або криту стоянку для автомобіля (можливі варіанти).

Даний проект доступний в декількох версіях: наприклад, зі скляним виступом на терасу в їдальні або кабінеті. Крім цього, всі проекти можливі також у дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )