Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z14
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
-3
110,1 м²
Житлова площа
135,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z14 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 68,2 м²
Проект будинку Z14 - план-схема 1
Другий поверх 66,9 м²
Проект будинку Z14 - план-схема 2

Z14

 
загальна площа 135,1 м²
Площа забудови 85,9 м² може не включати площу тераси
Кубатура 309,7 m³
Висота 7,19 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 132,02 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z14
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z14

Будинок Z14 вражає простими конструктивними особливостями, але разом з тим, привабливим зовнішнім виглядом. Це враження посилює широкий навіс, підтримуваний дерев'яними колонами. Дизайн фасаду оживлюють декоративні віконниці, а також елементи з пінополіуретану або пінополістиролу. Разом з тим, простота конструкції будівлі дозволяє знизити витрати на його будівництво.

Простір першого поверху передбачає безліч вільного місця, яке можна використовувати в якості додаткової спальні або розширення вітальні. У центральній частині будинку запланований камін - між вітальнею, їдальнею та кухнею. Під сходами знаходиться невелике приміщення, яке чудово підійде у якостi комори. Зовні тут, або поруч з кухнею, можна розташувати гараж або критий навіс для автомобіля. На другому поверсі розташовані три спальні і ванна кімната. Невеликі горищні вікна можна замінити на мансардні.

Цей проект може бути виконаний у декількох варіантах: наприклад, з мансардними вікнами з боку тераси, або зі скляним виступом в їдальні. Крім цього, даний проект доступний також в дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )