Z136
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+7
79,6 м²
Житлова площа
79,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z136 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z136 Дешевий у будівництві, невеликий одноповерховий будинок з двосхилим дахом і двома спальнями.

 
загальна площа 79,6 м²
Площа забудови 99,8 м²
Кубатура 210,7 m³
Висота 6,01 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 155,5 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 20,54m × довжина 16,64m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z136

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z136 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z136

Проект Z136 являє собою невеликий і дуже милий будинок. Природні, дерев'яні аксесуари чудово виглядають в поєднанні з попелястою черепицею. Критий вхід підтримують дерев'яні стовпи. Завдяки наявності критої тераси, тут можна влаштувати пікнік з грилем за будь-яких погодних умовах.

Основну частину проекту займає простора, світла вітальня, яка дуже делікатно відокремлена від їдальні. Поруч є камін, полум'я якого охоплює весь простір будинку. Кухня за допомогою стільниці відокремлена від решти приміщення. Завдяки такому дизайнерському рішенню, можна отримати додатковий простір і відчуття свободи. Іншу частину будинку займають дві світлі, зручні кімнати. Кожна з них має окреме місце для великої шафи. Між кімнатами розташована зручна ванна кімната. Маленьке вікно дозволяє наповнити її природним світлом.

Проект Z136 є ідеальним варіантом для тих, хто шукає маленький і практичний будинок. Він просто зачаровує своєю делікатністю і увагою до деталей. Ви переконані, що це ідеальний проект для вас? Відчуваєте, що це буде ваше краще капіталовкладення? Дуже добре! Ми чекаємо Вашого замовлення! Пам'ятайте, що разом з проектом ви також можете замовити пакет додатків для поліпшення комфорту проживання та дизайн саду!


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )