Z131
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+4
118,0 м²
Житлова площа
142,8 м²
Загальна площа
20,1 м²
гараж
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z131 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 142,8 м²
Проект будинку Z131 - план-схема 1

Z131

 
загальна площа 142,8 м²
Гараж 20,1 м²
Площа забудови 222,0 м²
Кубатура 928,39 m³
Висота 7,81 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 281 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 24,51m × довжина 22,01m
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z131 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z131

Z131 це зручний одноповерховий будинок простої компактної форми з двосхилим дахом. В ньому розроблена спеціальна стеля, яка дозволить комфортно використовувати горище, а також адаптувати в ньому додаткові приміщення для збільшення площі будинку, у разі необхідності.

Будинок розділений на дві зони. Денна зона у правому крилі являє собою комфортабельний салон, об'єднаний з великою відкритою кухнею. Додаткові переваги — це простора комора та велика крита тераса. Господарське приміщення у центральній частині будинку та одна димохідна труба це економічне та ефективне рішення. Ліве крило — це приватна частина будинку. Тут знаходяться три зручні спальні та велика ванна кімната. Додатковий простір у задній частині гаража доступний безпосередньо з саду, — це ідеальне місце для майстерні та зберігання інструментів.

Z131 це привабливий проект з елегантним оздобленням фасаду. Поєднання камінного облицювання та елементів з дерева надають простій формі будинку шарму та неповторного характеру.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )