Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z13
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+8
125,6 м²
Житлова площа
151,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z13 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 75,4 м²
Проект будинку Z13 - план-схема 1
Другий поверх 75,7 м²
Проект будинку Z13 - план-схема 2

Z13

 
загальна площа 151,1 м²
Площа забудови 129,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 550 m³
Висота 7,06 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 162,6 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z13

Проект Z13 — зручний і функціональний будинок з привабливим зовнішнім виглядом. Його суворі, але витончені лінії чудово будуть виглядати як серед інших будівель, так і на відкритому просторі. Оздоблення фронтальної частини скляним входом і балконом на другому поверсі може бути гармонійно завершено за допомогою керамічної плитки. Міцнi балконні двері захищають основний простір будинку від негоди. А широке світле вікно забезпечує мальовничий вид на терасу.

Основне планування будівлі забезпечує всі необхідні потреби його мешканців. На першому поверсі розташовані вітальня і їдальня, суміcсна з кухнею, з якої передбачений вихід на частково криту терасу. З кухні можна потрапити в невелику комору. Крім цього, на першому поверсі розташована ізольована кімната, яка може служити кабінетом, або ж бути доступною з передпокою. Розташована на першому поверсі ванна кімната може також використовуватися як доповнення вітальні. У даному проекті існує можливість повного відділення кухні від їдальні і вітальні. Просторий зал надає багато місця для меблів і комплексних засобів життєзабезпечення.

На другому поверсі розташовані три кімнати і велика ванна, яка може бути перепланована на два менших приміщення з прямим доступом зі спальні. Дві кімнати мають вихід на балкон, а завдяки конструкції даху, вони в значній мірі позбавлені нерівностей стелі. Проект також доступний в дзеркальному відображенні і може передбачати варіант з гаражем.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )