Z110
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
135,4 м²
Житлова площа
194,4 м²
Загальна площа
30,4 м²
гараж
ціна проекту
12 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z110 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Изменить планировку
Перший поверх 97,8 м²
Проект будинку Z110 - план-схема 1
Другий поверх 96,5 м²
Проект будинку Z110 - план-схема 2

Z110 Сучасний будинок з гаражем, еркером та мансардним вікном над ганком.

 
загальна площа 194,4 м²
Гараж 30,4 м²
Площа забудови 124,9 м²
Кубатура 470 m³
Висота 7,8 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 166,98 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 19,68m × довжина 17,78m
Ціна проекту 12 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z110 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z110

Проект Z110 є домом компактної форми й оригінального дизайну. Розташоване прямо над входом мансардне вікно надає йому своєрідний зовнішній вигляд. Крім того, декоративні елементи фасаду збагачують естетичні якості будинку і додають йому чарівності. Вхід в дім веде нас через невеликий передпокій, поруч з яким розташований зручний кабінет. Поряд зі сходами розташовується простір, призначений для ванної кімнати і підсобного приміщення. Біля входу знаходиться кухня, розміри якої зумовлюють її функціональність. Найбільша кімната має більше 30 м2. Це простора комбінована вітальня і їдальня, атмосфера якої створює ідеальне місце, щоб відпочити і провести час разом всією сім'єю.

Будинок має у своєму складі гараж на одну машину і криту терасу, яка чудово підходить для літніх пікніків. Беззаперечною перевагою цього проекту є наявність мансарди. Тут розташовані цілих три спальні, одна з яких більше 30 м2! Присутня також ванна кімната з простором для великої ванни і вбиральні. Проект Z110 є прекрасним рішенням для тих, хто цінує класику з відтінком оригінальності. Оптимальний простір дозволить кожному члену сім'ї знайти в ньому своє місце, а крита тераса є ідеальною для проведення заходів та зустрічей з друзями. Проект розроблений і повністю готовий до використання в стандартні терміни.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )