Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z11
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+15
56,9 м²
Житлова площа
59,2 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z11 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 59,2 м²
Проект будинку Z11 - план-схема 1

Z11

 
загальна площа 59,2 м²
Площа забудови 104,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 235 m³
Висота 5,75 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 106,2 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z11

Будинок Z11 відрізняється простотою і економічністю споруди. Сама будівля невелика і проста в експлуатації. Внутрішній інтер'єр може бути змінений, в залежності від потреб господарів. Зовнішні елементи фасаду надають будівлі класичний образ з сучасними деталями (широкі вікна, текстурні стіни).

Внутрішнє планування будинку — у базовому варіанті «А» — дозволяє оптимально витрачати невеликий простір. Хол з розсувними дверима може виступати в якості просторої вітальні або окремої спальні. Решта інтер'єру будинку спроектована таким чином, щоб вмістити сім'ю, що складається з 4 чоловік. У холі також передбачено місце для шаф, в яких розмістяться всі особисті речі і декоративні дрібниці.

Варіант «Б» передбачає вхід з торцевого боку, де розташована крита веранда. Цей проект оптимальний, якщо будинок знаходиться на вузькій ділянці землі або якщо фасад розташований на сонячній стороні 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )