Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов с паралельной балкой

Знайдено проектів: 489

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з паралельною балкою: фото, каталог

Вибрати проекти будинків з паралельною балкою (фото, схеми, відео, креслення, ескізи доступні на сайті) це лише частина того, що необхідно зробити забудовнику, щоб почати життя в новому власному будинку.

Перш ніж купити проєкт приватного будинку та приступити до його реалізації під ключ важливо виконати комплекс заходів. Виконуючи ряд цих дій, забудовник може бути впевнений у високій якості проектної документації, надійності свого житла, а також може розраховувати на зниження кошторису витрат та економію часу, що теж важливо.

Плани будинків з паралельною балкою: що потрібно врахувати перед будівництвом

Перед початком реалізації архітектурних проектів необхідно:

  • Правильно розташувати житловий будинок стосовно сторін світу. Грамотне розміщення котеджу на земельній ділянці з урахуванням рози вітрів й сторін світу дозволяє зробити будову значно світліше й тепліше. Завдяки цьому забудовники зможуть знизити витрати, пов'язані з обігрівом будови. Також важливо при плануванні посадки будівлі на ділянку враховувати рельєф, наявність насаджень та будівель поблизу.
  • Виконати адаптацію фундаменту. Всі готові проєкти будинків в нашому каталозі включають розділ, який присвячений фундаменту будинку. Всі розрахунки при цьому виконуються для усереднених умов зі складністю ґрунту вище середньої. З цієї причини виконувати адаптацію фундаменту з урахуванням індивідуальних особливостей  ґрунту на земельному наділі забудовника є обов'язковим кроком. Замовник повинен надати фахівцям компанії дані геодезичних та геологічних вишукувань, щоб вони змогли внести необхідні зміни в типове рішення фундаменту. Більш детально ознайомитися з послугою «Адаптація фундаменту» можна тут.
  • Внести зміни в проекти будинків з паралельною балкою. Не завжди готові варіанти проектів повною мірою відповідають вимогам забудовника, тому додаток «Внесення змін» досить популярний серед клієнтів компанії. За додаткову вартість в рамках даного доповнення може бути змінене планування будинків з паралельною балкою, змінено положення дверних та віконних отворів, товщина утеплювача та ін.
  • Провести заміну будівельних матеріалів. На жаль, бувають ситуації, коли немає можливості виконати швидку доставку зазначених в специфікації проєкту будівельних матеріалів в регіон забудови. Тому значно вигідніше в таких випадках буде зробити заміну матеріалів на місцеві та внести в архітектурний проект, пов'язані з цим коригування. Наприклад, фахівці компанії можуть запропонувати дерев'яне перекриття, якщо немає можливості будівництва бетонного монолітного перекриття. При цьому фахівці обов'язково врахують необхідні характеристики.

Плани проектів будинків з паралельною балкою Z500

Всі проєкти будинків з цієї колекції створюють наші кращі фахівці. Планування проектів будинків з паралельною балкою функціональне й комфортне. За бажанням клієнта фахівці готові створити оригінальний та неповторний дизайн будинків з паралельною балкою. Ціни на всі проекти компанії знаходяться на середньоринковому рівні 2020 року.

Гарного перегляду та успішного Вам вибору!


Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )