Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов с большими панорамными окнами

Знайдено проектів: 830

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з великими вікнами: фото, каталог

При будівництві або проектуванні будинку своєї мрії радимо звернути вашу увагу на популярні у 2020 році проєкти будинків з великими вікнами (фото, схеми, відео, креслення, ескізи доступні для перегляду в цьому розділі. Такий конструктив віконних прорізів подарує вам безліч нових емоцій, які недосяжні при використанні стандартного віконного скління.

Плани будинків з великими вікнами: нюанси вибору

При будівництві будинку під ключ слід звернути увагу на певні нюанси, які повинні містити інформацію про проекти приватних будинків зі склінням подібного роду, а саме:

Слід приділити особливу увагу такій характеристиці вікна, як високий коефіцієнт теплопровідності матеріалів, з якого вона виготовлена. Важливо розуміти, що віконна конструкція, виготовлена ​​з металевого профілю, буде мати вищу теплопровідність, ніж рама з ПВХ. Важливим фактором буде такий параметр, як кількість повітряних камер в склінні. Багатокамерний склопакет збереже тепло краще, ніж однокамерний.

Вирішуючи купити проекти котеджів з панорамним склінням, зверніть увагу, на яку сторону орієнтоване панорамне скління. Відомо, що з південного боку інсоляція буде набагато більше, ніж з північної. Тому для зниження витрат на опалення й освітлення радимо вибирати такі проєкти, щоб планування будинків з великими вікнами припускали їх вихід на південний захід або південь.

Якщо ж ви вибрали житловий будинок з віконною конструкцією панорамного виду, то обов'язково врахуйте це при проектуванні дизайну приміщення. Дуже часто вікна на всю стіну з часом створюють жителям певні труднощі, тому, що у них виникає відчуття того, що вони живуть у вітрині магазину.

Сучасні будинки з панорамним склінням повинні бути запроектовані з найпередовіших та якісних матеріалів (це збільшує кошторис будівництва), через те, що при використанні неякісних матеріалів виникає небезпека руйнування частини будівлі через велику масу віконних конструкцій панорамного типу.

Не зайвим буде звернути вашу увагу на той факт, що при виборі будівельної організації потрібно віддавати перевагу фірмам, які мали достатній досвід в будівництві будинків такого типу.

Навіть одноповерхові будинки з панорамним склінням мають свій індивідуальний шарм і при цьому абсолютно не критична наявність кімнат маленької площі. Навіть в таких приміщеннях панорамне скління буде виглядати доречно та дозволить візуально збільшити простір кімнати.

Важливим фактором є призначення приміщення, в якому встановлюється панорамне скління. Кращим чином такий варіант буде виглядати в їдальні, вітальні, холі й навіть в іншій кімнаті.

Плани проєктів будинків з великими вікнами від компанії Z500

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з каталогом, що містить в собі, як прості проекти будинків з великими вікнами, так і з двоповерховими великими будинками з панорамним склінням та зимовим садом. Важливо пам'ятати, що типовий проект, знайдений в інтернеті, підходить тільки для певного регіону країни й не враховує багатьох наявних умов ділянки.

При замовленні проєкту в компанії Z500 наші фахівці обов'язково адаптують проектну документацію саме до вашого регіону, враховуючи ваші бажання й переваги. Так може бути змінене планування проектів будинків з великими вікнами. За додаткову вартість фахівці створять й оригінальний дизайн будинків з великими вікнами. Якщо готові проєкти з колекції не підходять, то є можливість замовити індивідуальний архітектурний проект за середньоринковою ціною.

Гарного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )