Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты одноэтажных домов

Знайдено проектів: 330

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві одноповерхові будинки: каталог, фото

Проекти одноповерхових будинків зайняли перше місце за вибором користувачів нашого сайту у 2020 році внаслідок чого отримали найбільшу популярність серед замовників. Такий попит пояснюється тим, що планування одноповерхових будинків є найбільш комфортним. Крім того, однорівневі будинки безпечні оскільки в них відсутні сходи. Для родин з дітьми та особами похилого віку саме одноповерхові будинки будуть найкращим варіантом. Всі приміщення в таких будинках знаходяться на одному рівні та характеризуються зручним доступом до них.

Плани проектів одноповерхових будинків: особливості планування

Необхідно розуміти, що планування проєктів одноповерхових будинків, попри всі свої переваги, має ряд особливостей:

  • При однаковій житловій площі будівництво одноповерхових будинків може обійтися дорожче, ніж будівництво мансардних і двоповерхових осель. Це пов'язано з тим, що одноповерхові приватні будинки вимагають великих площ фундаменту і покрівлі, що підвищує вартість будівництва.
  • Проекти одноповерхові будинки (фото, креслення, схеми, ескізи, відео доступні для перегляду на сайті в цьому розділі), площа яких складає понад 200 м² менш практичні. Це пов'язано з тим, що в таких великих будинках буде втрачено зв'язок між приміщеннями через наявність декількох коридорів.
  • Для зведення одноповерхового будинку необхідно купити ділянку більшої площі (особливо, якщо проектом передбачено ще й гараж).
  • Обігрів одноповерхових будинків також обходиться дорожче, оскільки доводиться даремно опалювати горище. У мансардних і двоповерхових будинках витрати на обігрів нижче, оскільки підлога верхніх поверхів прогрівається теплим повітрям першого поверху.

Своїм клієнтам ми не рекомендуємо вибирати архітектурні проекти мансардних або двоповерхових будинків тільки тому, що вони фінансово вигідніше. Багато власників будинків у два поверхи або з мансардою хотіли б свій наступний новий будинок побудувати одноповерховим, оскільки такі оселі більш комфортні для проживання.

Цей розділ каталогу містить найбільший вибір одноповерхових будинків в різних стилях, з різною площею і плануванням приміщень. Ми постійно поповнюємо колекцію готовими проєктами. Кожен клієнт компанії Z500 зможе знайти для реалізації під ключ саме той проект, який втілить мрії про власний будинок.

Плани одноповерхових будинків: додаткові можливості

При продажу проектів наша компанія пропонує забудовникам скористатися додатковими можливостями, за допомогою яких можна зробити майбутній будинок комфортнішим та економічнішим. До них відносяться:

  • Адаптація фундаменту. Дозволяє адаптувати типовий фундамент проєкту під індивідуальні характеристики ґрунту на земельному наділі забудовника. Для проведення адаптації необхідно надати фахівцям компанії результати геодезичних та геологічних досліджень.
  • Внесення змін. Дозволяє коригувати обраний проект, щоб він відповідав всім побажанням, вимогам клієнта і був максимально комфортним при цьому. Корективи можуть вноситися в розміри будівлі, стіновий пиріг та ін. Може бути змінений або розроблений оригінальний дизайн одноповерхових будинків.
  • Тендерна пропозиція. Дозволяє складати основу для кошторису, в якому вказаний повний перелік матеріалів (із зазначенням обсягів і кількості) необхідних для будівництва. Доповнивши цінами регіону наявну в документі інформацію, можна отримати повноцінний кошторис витрат.

Окрім перерахованих, ми пропонуємо клієнтам такі доповнення як Комфортний будинок, Дизайн інтер'єру, Тепла підлога та ін. З повним списком доповнень (та їх описом) можна ознайомитись тут.

Проекти, які є в нашій колекції, можуть бути реалізовані як з цегли, так і з газобетону, керамоблоків та інших кам'яних матеріалів.

Проєкт заміського будинку Z500: документація

При купівлі проектів в нашій компанії, забудовникам видається докладна документація проекту. Проєктна документація складається з: 3х розділів інженерної частини (електропостачання, водопостачання, вентиляція та опалення), конструктивна та архітектурна частини. З прикладом проекту одноповерхового котеджу ви зможете ознайомитися нижче.

Абсолютно всі проекти Z500 захищені авторським правом. Це гарантує клієнтам компанії правову безпеку при реалізації наших проєктів. Сертифікатом, розміщеним нижче, підтверджується факт, що наша компанія є представником міжнародного архітектурного бюро Z500.

Бажаємо Вам гарного перегляду!

Дивіться добірку наших популярних одноповерхових проектів:


Будинок побудований за проектом Z7 нашим партнером:


Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )