/ua/doma/tag-odnoetazhnie.html

Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Одноповерхові будинки

Знайдено проектів: 324

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Ви бажаєте змінити сіру квартиру міських буднів і замкнутий простір на свіжі враження і свободу? Компанія Studio Z500 пропонує Вашій увазі готові проекти одноповерхових будинків.

В цьому розділі ми зібрали для Вас більше 100 проектів осель різноманітної площі. В каталозі Ви зможете обрати вподобаний Вами варіант, відштовхуючись від власного естетичного смаку, уявлень щодо функціональності та комфорту будівлі, призначення  приміщення і кількості майбутніх мешканців.

Вибрати в каталозі та купити готовий проект одноповерхового будинку під ключ можна не виходячи з дому, порадившись із рідними та друзями і здійснивши замовлення.

Готові проекти одноповерхових будинків на сьогодні дуже популярні й користуються попитом. У чому переваги таких будівель?

  • При проектуванні одноповерхових будинків використовуються прості рішення, а  це значить, що такі споруди нескладні у зведенні й при необхідності при ремонтуванні.
  • Всі приміщення знаходяться на одному рівні. Таке розміщення зручне, якщо в домі житимуть люди похилого віку чи маленькі діти, яким важко піднятися на другий поверх.
  • Завдяки відносно невеликій площі, будівля простіша для обігріву, краще зберігає накопичене тепло.
  • Нарешті, витрати на обслуговування одноповерхового будинку нижче; при оздобленні та  встановленні водостоку не потрібно риштовання; кількість дверних полотнищ і дверей у цих будівлях менше.

Прийнявши рішення купити готовий проект одноповерхового будинку під ключ, ви отримаєте наступне:

  • Повний комплект документів, що включає архітектурний, конструктивний розділи, розділи електромереж та  внутрішніх комунікацій;
  • Можливість замовити додаткові послуги по дизайну інтер'єра та ландшафту, а також по авторському нагляду на досить відповідальному етапі будівництва;
  • Сучасне й економічне проектне рішення, поєднання стилю, практичності та розумної ціни, яке Вам обов'язково сподобається.


Проекти одноповерхових будинків ви можете придбати: Чернігів, Суми, Кіровоград, Харків, Одеса, Вінниця, Черкаси, Дніпропетровськ, Луганськ, Полтава, Чернівці, Запоріжжя, Сімферополь, Маріуполь, Миколаїв, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Мелітополь, Ужгород, Херсон, Донецьк, Ялта, Севастополь, Київ.


Дивітся нижче відео-добірку популярних одноповерхових проектів:


Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )