Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Компактні будинки до 150m²

Знайдено проектів: 293

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Ми пропонуємо Вашій увазі готові проекти дачних будинків. В каталозі Studio Z500 представлено безліч типових проектів, серед яких Ви зможете обрати найкраще, на Ваш погляд, архітектурне рішення.

Наша компанія розробила для Вас готові проекти дачних будинків, як самі невеликі, так і площею до 130 кв. м. для проживання всією сім'єю. В даному розділі знаходиться декілька десятків пропозицій. Загалом це одноповерхові будинки, але є й двоповерхові та будинки з  мансардами. Всі проекти виконано в сучасному стилі з дотриманням необхідних норм і передбачено усі умови для комфортного проживання.

Якими перевагами Ви скористуєтеся, якщо вирішите купити готовий проект дачного будинку під ключ в компанії Studio Z500?

  • Ви зможете обрати проект, обговорити його переваги з рідними, друзями і колегами, а потім і замовити його не виходячи з дому.
  • Завдяки розумним цінам, сучасні і комфортабельні будинки можуть собі дозволити люди із середнім рівнем доходу.
  • Ви отримаєте будинок на власній землі. Навіть якщо Ваша ділянка не досить простора, Ви зможете обрати в цьому розділі проекти дачних будинків, які розраховані на мінімальні розміри ділянки: від 14 х 14 метрів.
  • І звичайно, не забудьте про те, що дачний відпочинок в оточенні природи віднині буде дарувати Вам  відчуття домашнього затишку.

Характерна особливість нашої пропозиції купити готовий проект дачного будинку “під ключ”- це надання повного комплекту документації, який включає:

  • Архітектурний розділ із докладним планом будівлі, її точними параметрами, плануванням.
  • Конструктивний розділ із описом і схемами розміщення фундаментів, деталей, сходів, кроквяних конструкцій, а також із детальними кресленнями окремих вузлів.
  • Проект електричних мереж.
  • Проект усіх інженерних систем будинку.

Завдяки продуманій розробці проекту в Studio Z500, його реалізація не викликає ніяких труднощів. Також співробітники компанії готові взяти на себе авторський нагляд при будівництві будинку.

Наші проекти будинків до 150 м2 ви можете придбати: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Севастополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.  

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )