Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты компактных домов

Знайдено проектів: 268

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків до 150 кв.м: фото, каталог

Перш ніж придбати для реалізації під ключ проект приватного будинку ретельно зважте ваші реальні потреби та побажання. Дачний варіант для сім'ї з 2-х осіб в 65 м² може виявитися не маленьким, а найоптимальнішим. Чим будувати зайві квадратні метри, що збільшують кошторис, але при цьому не використовуються, краще витратити додаткові кошти на красиві фасадні доповнення, авторський дизайн інтер'єру, барбекю, лазню, оригінальний ландшафтний дизайн. Каталог Z500 у 2016 році поповнено новими проектами компактних котеджів, ціни на які знаходяться на середньоринковому рівні.

Плани проєктів компактних будинків — комфортне життя

Правильно продумане планування проектів компактних будинків до 100, 120 м² може бути розраховане на сім'ю з 4-х осіб, і забезпечить комфортне проживання в будинку цілий рік (наприклад, проекти Z220, Z213, Zx51, Z93, Z101, Z297, Z233). Кімнати будуть не найбільші, але хороший дизайн зробить їх затишними та домашніми. Дивіться готові дизайнерські рішення для проєктів: Z93, Z101, Z43, Z210. Візуально збільшити розміри приміщень в будинку допоможуть великі площі скління; тераси і балкони; суміщені вітальня, їдальня, кухня; друге світло над денною зоною; оптимальна площа сполучних приміщень (коридорів, холів, сходів). Компактні будинки (фото, креслення, відео, ескізи розміщені в цьому розділі) допоможуть зберегти місце на ділянці, що особливо відчувається, якщо будинок двоповерховий або з житловою мансардою. На площі забудови 100 м² можна реалізувати плани компактних будинків загальною площею 78-84 м² , будинок з мансардою загальною площею 129-144 м² , двоповерховий будинок загальною площею 133-147 м² . Тому якщо ви хочете розташувати красивий сад на маленькій ділянці , то двоповерховий будинок для цього  —  найкращий варіант!

Компактний будинок  —  повноцінний проект

Якщо площа будинку маленька це ні в якому разі не означає, що архітектурний проект спрощений, і такий будинок придатний для життя тільки влітку. Наш найменший Z42 в 38 м²  передбачає сучасні системи водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, електрики: в ньому можна жити цілий рік! У будь-який мороз і в будь-яку спеку вам буде в ньому комфортно. Його типовий фундамент ми рекомендуємо адаптувати під геологічні параметри вашої ділянки, скориставшись додатком «АДАПТАЦІЯ ФУНДАМЕНТУ». Життєвий досвід показує, що і з маленькими будинками часом трапляються великі неприємності, через нехтування вивчення ґрунту і вибору правильного типу фундаменту.

Також ми пропонуємо за окрему вартість ряд доповнень, що дозволяють зробити будинок більш комфортним і максимально відповідним вимогам забудовника. Найпопулярнішою є послуга «Внесення змін», завдяки якій може бути скориговане планування компактних будинків. Також в індивідуальному порядку може бути розроблений дизайн компактних будинків.

Проєкти компактних будинків: документація

Проект компактного будинку незалежно від його площі складається з  5 частин: архітектурна, конструктивна, схеми розводок водопостачання та каналізації, опалення та вентиляція, електропостачання. Детальніше про це можна дивитися тут. З прикладом проектної документації ви можете ознайомитися тут.

В процесі оформлення замовлення на проєкт будинку будьте уважні: інженерні розділи проекту оплачуються додатково, їх вартість вказується в формі замовлення.

Бажаємо Вам знайти потрібний проект будинку до 150 м² !

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )