Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов в классическом стиле

Знайдено проектів: 549

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти класичних будинків: фото, каталог

З найпершими дитячими переживаннями архітектури практично у кожного забудовника пов'язані саме будинки в класичному стилі. Тому вони сприймаються як самі домашні, затишні й найтепліші. Історично склалося так, що для кожного з нас проекти будинків в класичному стилі (фото, відео, схеми, ескізи, креслення доступні для перегляду на даному сайті) несуть хороші, близькі й дорогі серцю спогади, кращі переживання й асоціації, до яких завжди хочеться повернутися. З цієї причини проєкти таких будинків залишаються популярними серед наших клієнтів й у 2020 році. Купити будь-який вподобаний типовий проект Z500 можна за середньоринковою ціною.

Планування будинків в класичному стилі

При розробці планувань внутрішнього простору наших проектів житлових будинків ми віддаємо перевагу в першу чергу комфорту й функціональності, змінюючи некомфортабельні й незручні планування квартир на продуманий до дрібниць ергономічний інтер'єр з напіввідкритим дизайном денної частини приватного будинку. Планування проєктів будинків в класичному стилі від компанії Z500 має на увазі зручне розташування комор й інших підсобних приміщень, а також великі ванні кімнати. Зручним може бути й традиційний варіант денної частини будинку, розділеної на кухню, окрему вітальню та їдальню, якщо планування розроблене грамотно.

Велику частину цього розділу каталогу складають класичні проекти будинків, які поєднують в собі сучасні рішення інтер'єру та класичні форми. Найбільш яскраво вираженими в даній категорії є схожі зі старовинними садибами проекти будинків Z5, Z2; оригінальні плани будинків в класичному стилі з фасадними вікнами на мансарді та багатоскатним дахом - Z49, Z59, Z18, Z27, Z3.

Є й такі котеджі в нашій колекції, які віддають данину традиції тільки своїм двосхилим дахом, щодо інших архітектурних елементів вони носять чітко виражений сучасний характер, з властивим йому:

  • Мінімалістичним зовнішнім виглядом;
  • Строгими прямими формами архітектурних доповнень;
  • Великими площами скління;
  • Відсутністю бічних звисів даху.

До таких можна віднести готові проєкти класичних будинків як Zx48, Z258, Z222, Z256 та інші. Є безліч проміжних та не менш цікавих архітектурних проектів, в яких вдало поєднані тепла домашня класика й строга сучасна елегантність. При цьому дизайн будинків в класичному стилі, розроблений в індивідуальному порядку, та застосування різноманітних фасадних матеріалів роблять нові будинки неповторними та стильними.

Плани проектів будинків в класичному стилі: сучасні рішення

Всі типові й індивідуальні проєкти будинків з цього та інших розділів припускають зручні системи життєзабезпечення (водопровідну систему зі свердловиною на ділянці, каналізацію із застосуванням сучасних септиків, газовий опалювальний котел) незалежно від їх площі. Тому організація побуту в класичних будинках, збудованих за типовими проектами компанії під ключ, анітрохи не поступається міському побуту. Важливо відзначити, що життя в таких будинках буде набагато комфортніше, здоровіше й затишніше!

Проекти класичних будинків, передбачають їх реалізацію з різних кам'яних матеріалів. Щоб попередньо дізнатися вартість будівництва будинку, можна скористатися послугою «Тендерна пропозиція» - забудовник отримає основу для складання кошторису витрат.

Приємного перегляду! Бажаємо знайти та придбати проект будинку вашої мрії!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )