Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Знайдено проектів: 695

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Готові проекти красивих будинків — фото, каталог

У цій категорії зібрані проекти приватних будинків, які пройшли необхідну підготовку до будівництва під ключ: виконана адаптація під ДБН, кліматичний регіон Київської області й готові до роботи на будівельному майданчику.

Такий проект може бути відправлений клієнтові протягом 3 робочих днів після проведення ним оплати.

Ми, все-таки, рекомендуємо виконувати адаптацію типового фундаменту до індивідуальних особливостей ґрунту на ділянці клієнта. Це дозволить уникнути нерівномірного просідання будинку, як наслідок — появу тріщин і відсирівання стін.

Про компанію

Компанія Z500 Україна є офіційним представником на території нашої країни міжнародного архітектурного бюро Z500. Цей факт підтверджений сертифікатом, що розміщений на сторінці.

Ми надаємо нашим клієнтам повний комплекс проектних послуг: продаж готових проектів будинків, розробка індивідуальних проектів, надання додаткових послуг та інше. 

Плани будинків: асортимент готових розробок

У колекції компанії Z500 представлені готові проекти будинків під ключ, створені в різних стилях архітектури. У каталозі-2020 є як варіанти недорогих будинків невеликої площі, так і проекти великих будинків і котеджів. Принципи вигідного будівництва, комфорту та ефективного збереження тепла закладені в кожен готовий проект будинку. Ціна розробок вказується на сторінці, де розміщено проекти будинків. Фото, схеми, креслення, ескізи та відео з будівельних майданчиків допомагають забудовнику швидше вибрати проект для будівництва власного нового будинку. Обрати приклад готового проекту будинку, який відповідає вимогам і потребам клієнта (поверховість, площа, стиль, матеріали та ін.), допомагають і зручні фільтри на сайті.

Плани проектів будинків: коригування типових рішень

Всі розробки житлових будинків Z500 пройшли адаптацію під українські будівельні нормативи. За окрему ціну архітектори нашої компанії адаптують проект до умов будівництва на ділянці клієнта, врахують показники сейсмічності та клімат в регіоні. В обраний готовий проект будинку (з блоків і інших матеріалів) можуть бути внесені будь-які коригування, якщо вони не впливають на надійність і безпечність будівлі. Може бути скориговане планування будинків, проведена заміна будівельних матеріалів, змінений сендвіч стін і ін. Детальну інформацію про популярну послугу «Внесення змін» можна подивитися тут.

Розробка архітектурного проекту за індивідуальним замовленням

Розробку індивідуального проекту доцільно замовляти в тому випадку, якщо вартість внесення змін до типового рішення вище, ніж створення індивідуального. Ця послуга також дозволяє реалізувати будинок мрії нестандартної форми або будинок з малюнку. Детально про послугу «Індивідуальне проектування» читайте тут.

Додаткові опції

Наші співробітники виконають «апгрейд» вподобаного проекту з колекції Z500 на запит клієнта. За допомогою наших доповнень до проектів будівництво будинку можна зробити вигідніше, дизайн будинків оригінальнішим і більш гармонійним, а клімат комфортнішим.

Готові розробки можуть стати краще за допомогою наступних послуг:

Основу для складання кошторису можна отримати, замовивши послугу «Тендерна пропозиція».

У розділі «Додатки» можна детальніше ознайомитися з кожною з послуг.

Наші партнери допоможуть в якісній реалізації, обраних проектів.

Побудовані будинки за готовими проектами

Проекти Z500 мають попит в країнах Європи (реалізовано близько 20 000), в Росії (понад 5000 реалізованих проектів) та інших країнах СНД.

На сайті є можливість переглядати фотозвіти з будівельних майданчиків наших клієнтів. Крім того, ви можете розміщувати на сайті власні фото будівельного процесу за нашими проектами.

Пакет документів

При покупці проекту клієнту видається документація у 2-х примірниках.

Пакет проектної документації складається з 5 розділів: 3 частини інженерного розділу (електрика і теплопостачання, водопостачання, каналізація), конструктивний і архітектурний. Інженерний розділ можна придбати за окрему плату.

Детальніше  про проектну документацію можна прочитати тут.

Нижче ви можете ознайомитися з прикладом проектної документації Z500.

Авторські права

Всі розробки Z500 захищені авторським правом. Замовити оригінальний проект можна на сайті нашої компанії або в компаніях, які є нашими партнерами. При покупці обов'язково потрібно враховувати, що партнери не можуть продавати проекти ціною нижче нашої.

Відмінними рисами оригінальних проектів Z500 є наступні:

  • Індивідуальний номер проектної документації у вигляді мокрої печатки на обкладинці. Номер може належати тільки цьому примірнику проекту.
  • У вигляді водяного знака на кожному аркуші нанесена по діагоналі прізвище власника проектної документації.
  • підпис директора і мокра печатка компанії на першій сторінці пояснювальної записки.

Відсутність цих елементів або хоча б одного з них, говорить про те, що вам хочуть продати піратську копію нашого проекту. Така проектна документація не захищається авторським правом, а її використання тягне за собою накладення штрафних санкцій. Якщо хтось намагається видати підробку за проекти компанії Z500, просимо вас повідомити нам про це.

Також авторським правом захищена і вся інформація, яка опублікована на сайті компанії. Її використання допустимо виключно з письмового дозволу компанії Z500. У некомерційних цілях інформацію з сайту можна використовувати з обов'язковим зазначенням посилання на джерело.

Оформити замовлення на придбання проекту можна безпосередньо на сайті, скориставшись кнопкою «замовити».

Впевнені, що ви зможете знайти в нашій колекції готові рішення, де і дизайн і планування проектів будинків найкращим чином відповідають вашим уявленням про власний будинок.

Гарного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )