Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Готелі

Знайдено проектів: 1

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування
Показати:

Одне із напрямів роботи компанії Studio Z500 – проектування готелів. Наші архітектори готові запропонувати Вам проекти великих будинків.

Представлений в даному розділі приклад проекту готельно-ресторанного комплексу передбачає будівництво об’єкта загальною площею 755 кв. м. Також ми займаємося         проектуванням будинків великої площі.

Про які відмінні особливості проектування варто знати тим, хто розглядає можливість інвестувати кошти в проекти великих будинків і готові проекти готелів?

По-перше, компанія-проектувальник повинна розробити всі необхідні нормативні документи, які стосуються саме цього типу об’єктів. Ми пропонуємо Вам повний комплекс документації щодо проектів готелів і великих будинків.

По-друге, бажано передбачити дизайн майбутнього готелю. Він повинен відповідати профілю приміщення. Компанія Studio Z500 готова оформити дизайн інтер’єрів, а також виконати роботи по облагороджуванню і озелененню прилеглих територій.

Нарешті, будівництво об’єкта, призначеного для розміщення великої кількості людей,- відповідальне завдання. Найкращим різновидом контролю буде авторський нагляд за реалізацією розробленого проекту. Ми готові надати Вам послуги по авторському нагляду.

Плануючи будівництво готелю, врахуйте також наступні фактори:

  • Для будівництва готелю необхідна      земельна ділянка відповідної площі;
  • Великий будинок- це відмінний об’єкт для втілення ексклюзивних, самих      сучасних архітектурних рішень;
  • Проект повинен передбачати всі      необхідні приміщення для комфортного і здорового відпочинку клієнтів, а      також для роботи обслуговуючого персоналу;
  • Усі комунікації повинні бути надійними і міцними, тому що      мешканців не можна у невідкладному порядку виселити з готелю на випадок      неполадок.
  • Площа майбутнього будинку повинна      бути такою, щоб у ньому могли вільно розміститися не тільки постійні      мешканці,  але і всі співробітники      готелю.

В Studio Z500 врахують усі необхідні нюанси  будівництва, візьмуть до уваги побажання замовників і допоможуть зробити перший крок на шляху до прибуткового бізнесу.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )