Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты с деревянными фасадами

Знайдено проектів: 527

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з дерев'яними фасадами: фото, каталог

При будівництві приватного будинку або його ремонті особлива увага приділяється оздоблюванню фасадів будівлі. Поряд з оштукатурюванням й фарбуванням дуже популярним є і такий спосіб оздоблення, як облицювання стін будинку оздоблювальними матеріалами на основі дерева.

В каталог Z500, поповнений у 2020 році новими проектами, включено безліч проєктів з фасадами з дерева, купити які можна за середньоринковими цінами. Планування проектів будинків з дерев'яними фасадами грамотно продумане й функціональне.

Плани проектів будинків з дерев'яними фасадами: типи обробки

Проєкти будинків з дерев'яними фасадами особливо успішно гармоніюють в заміській забудові. Ми розглянемо такі оздоблювальні матеріали на основі дерева:

Сайдинг на основі різних порід дерева. Такий вид обробки будівель притаманний багатьом населеним пунктам в Сполучених Штатах Америки. Найчастіше вибір цього виду оздоблення обумовлений простотою конструкції, дешевизною й екологічністю матеріалів. Спочатку дерев'яний сайдинг являв собою набиті безпосередньо на стіну або обрешітку дерев'яні дошки. В основному дерев'яні дошки розташовувалися на стіні горизонтально з невеликим перекриттямдощок одна на одну. Такий спосіб монтажу знижував негативну дію дощу та вітру на основну конструкцію стіни. Вивчивши архітектурні проекти будинків з фасадами зі зрубу, ви переконаєтеся, що такі житлові будинки особливо виграшно виглядають в разі оздоблення фасадів дерев'яним сайдингом. У сучасному будівництві знайшли своє застосування стінові панелі з деревини різних порід, а також оздоблювальні матеріали за типом фальш-бруса.

З розвитком технологій все частіше стали застосовуватися будівельні оздоблювальні матеріали, що мають вид дерева, але насправді виготовлені з різних металів та пластиків.

Іншим варіантом оздоблення із застосуванням деревини є такий вид матеріалу, як стінна дерев'яна панель. Вперше дерев'яні панелі для оздоблення фасадів стали застосовуватися у країнах Європи та Північної Америки. Стінові панелі виготовляються методом склеювання декількох шарів дерев'яних листів.

Для зниження вартості виробництва стінових панелей застосовують фанеру, покриту з лицьового боку шпоном різних типів дерева або матеріалами, що мають вид дерева.

Плани будинків з дерев'яними фасадами: рекомендації по догляду

Проекти будинків з дерев'яними фасадами (фото, відео, схеми, ескізні проєкти, креслення можна дивитися в цьому розділі) повинні враховувати кліматичні характеристики району будівництва. Виходячи з цього, повинен підбиратися кращий для даного клімату тип дерев'яних оздоблювальних матеріалів.

Вибираючи проекти котеджів з дерев'яними фасадами для реалізації під ключ, ви повинні розуміти, що дерев'яні фасади вимагають особливого й гарного догляду, щоб уникнути розсихання або гниття дерева.

Проєкт котеджу з дерев'яними фасадами не завжди містить інформацію про тип й конструкції обрешітки, на яку згодом буде кріпитися сайдинг або панелі, це типові кріплення, які не обов'язково деталізувати в проекті.

Важливо зауважити, що наші фахівці готові розробити індивідуальний проект будинку та створити оригінальний дизайн будинків з дерев'яними фасадами, якщо клієнт не зміг вибрати відповідний готовий проєкт з колекції. Може також змінюватися  планування будинків з дерев'яними фасадами з урахуванням індивідуальних потреб забудовника. Допоможуть фахівці й з підрахунком кошторису на будівництво.

Бажаємо знайти будинок своєї мрії в нашій колекції!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )