Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Европейские проекты домов

Знайдено проектів: 830

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти європейських будинків: фото, каталог

Найчастіше процес вибору готового проекту для майбутніх забудовників пов'язаний з плутаниною в різноманітті стилів архітектури. Щоб внести в це питання деяку ясність, приділимо належну увагу скандинавській та західноєвропейській школі дизайну.

Плани проєктів європейських будинків: німецький напрямок архітектури

Головним кредо західноєвропейської архітектури є раціональність та практичність у всьому: дизайн європейських будинків враховує навіть найдрібніші нюанси, особлива увага приділяється вибору матеріалів. Планування європейських будинків комфортне, ергономічне й функціональне.

Типові проекти одноповерхових будинків європейського стилю, які можна зарахувати до німецького напрямку, відрізняються чотирикутними формами конструкцій та простими лініями. Вікна зустрічаються двох видів: стандартні прямокутні й арочні. Вони зазвичай невеликі за розміром і часто експлуатуються разом зі ставнями. А ось рами виконуються зазвичай масивними. З приходом в наше життя індустрії сучасних пластикових вікон ця особливість вичерпала себе, адже рами стали тонше, прийшовши на зміну масивним. Європейські проекти будинків характеризуються ще такою рисою як контраст вхідних дверей із загальним колірним рішенням оздоблення фасадів.

проєкти європейских будинків

Одноповерховий приватний будинок в європейському стилі, виконаний за сучасними канонами німецької школи, виконується з облаштуванням підвального або цокольного приміщення. При цьому його зовнішнє оздоблення виконується з використанням штучних або натуральних кам'яних матеріалів, а також плитки. Віянням заходу в таких котеджах є облаштування простих по дизайну балконів й розкішних еркерів, що претендують на звання візитної картки європейських будинків.

Що стосується покрівлі, то зазвичай вона відрізняється простотою та виконується з чотирма або двома скатами. Для оздоблення використовуються такі популярні матеріали, як черепиця з металу або бітуму. За колірним рішенням все досить однозначно: покрівля або червоних, або синіх відтінків.

Бетонна конструкція сходів, обрамлена невеликим навісом являє собою вхідну групу. Сходинок зазвичай робиться небагато.

Німецька школа дизайну, створюючи проєкти житлових будинків, також характеризується особливим прагматизмом: планування проектів європейських будинків вивірене, відсутні подовжені холи.

Плани європейських будинків: скандинавський стиль

Одноповерхові будинки європейського стилю скандинавської школи створюються з урахуванням вибору дерев'яних будівельних матеріалів для зведення нових будинків. При цьому деревина може покриватися лаком, для більш натурального вигляду, або фарбуватися фарбою коричневого, бежевого, червоного відтінків.

Родзинкою скандинавських котеджів є їх любов до великих вікон та навіть панорам з масивними рамами, що дуже нагадує німецьку школу.

Європейські проекти будинків (фото, відео, схеми, креслення, ескізи можна знайти на сайті), побудовані в дусі Скандинавії, відрізняються тим, що не мають ні цоколя, ні підвалу. Ця суттєва особливість відрізняє німецький напрямок архітектури від скандинавського.

Що стосується покрівлі, то її конструкцію визначає необхідність частого прибирання снігу й пошкодження покриття покрівлі в період танення снігового покриву. Тому німецькій школі притаманні скатні покрівлі, виконані з черепиці, полімерів або металевих пластин, наприклад, міді. 

проєкти європейских будинків

Парадний вхід в німецьких котеджах являє собою  дерев'яну конструкцію сходів та ґанку, щедро прикрашених різьбленими балясинами. Нерідко до вхідної групи приєднується тераса. Європейські одноповерхові будинки декоруються різьбленими елементами з дерева по всім фасадам. На противагу скандинавському стилю, будинки зводяться практично без еркерів й балконів.

Європейські проєкти будинків Z500

Наш оновлений у 2020 році каталог включає оригінальні проекти європейських будинків, створений кращими фахівцями компанії Z500. Купити архітектурні проекти можна за середньоринковими цінами. При необхідності може бути розроблений індивідуальний проєкт, що враховує всі побажання забудовника. Отримати основу для складання кошторису витрат на реалізацію проекту під ключ можна замовивши за окрему вартість послугу «Тендерна пропозиція». Всі варіанти доповнень до проектів можна дивитися тут.

Гарного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )