Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Знайдено проектів: 48

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти одноповерхових дачних будинків: фото, каталог

В даному розділі каталогу, оновленого у 2020 році, ми зібрали одноповерхові будинки до 100 м², які є найкращим варіантом для дачних будинків. Хоча одноповерхові дачні будинки мають невеликі розміри й призначені для тимчасового проживання, вони досить популярні серед забудовників. Будувати такі будинки, бажано використовуючи  проекти одноповерхових дачних будинків (фото, креслення, схеми, відео, ескізи розміщені на сайті в цьому розділі). З чим це пов'язано ми написали в цій статті.

Плани одноповерхових дачних будинків: переваги будівництва за типовими проєктами

Будувати одноповерхові будинки до 100 квадратних метрів під ключ, використовуючи проекти, дуже розумне рішення, оскільки таке будівництво має ряд незаперечних переваг:

  • Проекти будинків одноповерхових до 100 квадратів гарантують довговічність та якість будови. Забудовники можуть бути впевнені, що збудований за проєктом житловий або дачний одноповерховий будинок під ключ не дасть тріщин та не просяде. Адже в проектах містяться розрахунки всіх технічних параметрів будови.
  • Планування проектів одноповерхових дачних будинків компанії Z500 зручне та функціональне. Попри невеликі розміри навіть дачні одноповерхові будинки економ класу характеризуються раціональним плануванням та хорошим освітленням в кімнатах. За бажанням замовника в планування можуть бути внесені зміни. Може також бути створений оригінальний дизайн одноповерхових дачних будинків. Тут можна дивитися перелік всіх доповнень.
  • Проєкти одноповерхових дачних будиночків передбачають, що будинок є цілісним організмом, а не набором окремих приміщень. Якщо правильно розмістити одноповерховий будинок 100 м² на земельній ділянці щодо сторін світу, правильно підібрати стіновий пиріг та площу скління в будинку, то можна знизити споживання енергії та витрати на опалення.
  • Проект одноповерхового будинку до 100 дозволяє уникнути перероблювання. Використовуючи проекти одноповерхових будинків для дачі можна уникнути в процесі будівництва або після його завершення перероблювання. Необхідність перероблювання найчастіше виникає через нерозуміння забудовником або будівельниками кінцевого результату будівництва, а також з-за недотримання технічних вимог. Щоб отримати в результаті якісний будинок в 100 квадратів, проєкт одноповерхового дачного будинку необхідно купити до початку будівництва.
  • План дачного одноповерхового будинку дає можливість контролювати будівельний процес. Архітектурний проект  —  найефективніший інструмент контролю роботи будівельників. Тільки на його підставі може бути виставлено претензію до виконроба. Технагляд також може оцінювати якість робіт тільки на підставі проекту. Будувати одноповерховий будинок 100 кв.м будівельна компанія візьметься також тільки при наявності проєкту.

Плани проектів одноповерхових дачних будинків: економне будівництво

Будувати приватний будинок одноповерховий до 100 значно економніше за типовим  або індивідуальним проектом. Від усієї вартості будівництва ціна проєкту складає всього близько 5%, але дозволяє при цьому економити до 30% фінансових ресурсів забудовника. Це пов'язано з тим, що придбання будівельних матеріалів здійснюється відповідно до кошторису (складається на підставі проекту), що дозволяє уникнути перевитрат матеріалів. Як вже говорилося, проект дозволяє економити на перероблюванні, оскільки в ньому враховані всі індивідуальні особливості будинку та технічні характеристики. Крім того, проєкт дозволяє економити на опалювальних ресурсах. Типові проекти, за якими будуються дачні одноповерхові будинки економ класу, створюються за правилами енергоощадних та теплих котеджів, що дає можливість власникам економити на опаленні взимку. Навіть дачний будинок 6х6 одноповерховий, збудований за проектами Z500 економічний, комфортний та придатний для постійного проживання в ньому.

Бажаємо знайти в нашій колекції проєкт, який дозволить вам побудувати дачний будинок одноповерховий 100 кв.м вашої мрії!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )