Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Дачі до 100 м2

Знайдено проектів: 67

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Найбільш придатними для дачних варіантів вважаються проекти площею до 100 кв.м. Саме такі пропозиції і зібрані в цьому розділі. Навіть такий будинок, що будується для тимчасового проживання, необхідно зводити за проектом і тому є ряд об'єктивних причин.


1. Завдяки проекту ви зможете побачити майбутній будинок деталізовано і з усіма подробицями. Тривимірні візуалізації дозволять оцінити пропорції і зовнішню естетичність, а планування, в яких вказана площа, - ергономічність і практичність.


2. Якісна реалізація проекту гарантує довговічність і надійність будови. Адже в проекті будинку спочатку закладені всі необхідні технічні параметри - від складу покрівельного пирога до глибини, на яку закладається фундамент. В результаті побудована за проектом дача не буде просідати, тут не розтріскаються стіни і не просядуть перекриття.


3. Пропоновані Z500 типові проекти дач зручні і функціональні. Кожен квадратний метр площі спланований з максимальною раціональністю, в кімнатах передбачено оптимальний рівень освітленості, а вся конструкція в цілому досить тепла.


4. У проекті будинок представляється як цілісний організм, а не набір розрізнених приміщень. Таким чином можна знизити енергоспоживання або зменшити потужність опалення - для цього необхідно правильно підібрати товщину стін і їх шари, площу скління, а також раціонально розташувати будинок на ділянці з урахуванням сторін світу.


5. Використання проекту для дачного будинку дозволить вам у майбутньому уникнути переробок. Адже переробки по закінченню будівництва - не рідкість, якщо будівельники та замовник не орієнтуються в діючих нормативах і технологічні особливості, а також не до кінця уявляють собі підсумковий результат. Проект надає вам точне бачення результату, детально прописує технічні аспекти, а значить - оберігає від дорогих переробок.


6. Проектна документація необхідна для контролю будівельників. Адже тільки на підставі проекту може проводитися технагляд і оцінюватися якість будівельних робіт. Таким чином, при необхідності ви зможете пред'явити претензії виконробу. Крім того, будівельна компанія візьметься за будівництво вашого будинку тільки при наявності проекту.


7. Завдяки проекту ваше будівництво буде економним. Вартість проекту зазвичай знаходиться в межах 4-5% від загальних витрат на будівництво, а економію ресурсів він забезпечує в межах 30%. Економія досягається, в першу чергу, за рахунок купівлі матеріалів у відповідності з кошторисом, що допоможе уникнути перевитрати. Це також і економія на переробках завдяки правильним розрахунками, і економія на опалювальних ресурсах в майбутньому - багато з пропонованих нами проектів відповідають вимогам енергоефективних будинків.


Навіть найскромніші і маленькі проекти дач, пропоновані Z500, передбачають п'ять повних розділів проектної документації: конструктивний і архітектурний, а також три розділу інженерії - схеми вентиляції та опалення, електропостачання, каналізації та водопостачання. Докладніше про це ви можете прочитати у відповідному розділі http://z500.ua/ua/content-of-project-documentation.html. Дачний будинок, побудований по раціональному проектом, буде естетично привабливим, а також зможе забезпечити комфортне проживання для своїх мешканців.


Готові проекти дачних будинків в каталозі Z500 постійно доповнюється новинками, так що ви можете вибрати саме те, що актуально на сьогоднішній день. Ви можете підписатися на наші новини і завдяки цьому будете в курсі всіх оновлень каталогу.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )