Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Дачі до 100 м2

Знайдено проектів: 68

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти дачних будинків: фото, каталог

Ми вирішили об'єднати в цю категорію проекти будинків площею до 100 м². Саме такі проєкти є хорошим варіантом дачних будинків. Не дивлячись на те, що проживання в дачних будинках передбачається сезонне і їх площа не настільки велика, для будівництва краще все-таки купувати повноцінні проекти дачних будинків, фото яких представлені в даному розділі.

Проект невеликого будинку: переваги

Будівництво дачних будинків по архітектурних проєктах має ряд незаперечних переваг:

  • Дачні будинки (відео, ескізи, креслення, схеми розміщені на сайті) дають можливість забудовнику чітко уявити кінцевий результат.
  • Розробка документації в подробицях і 3D візуалізація дозволяє оцінювати пропорційність будови та її зовнішню гармонійність. Забудовникам буде легше зорієнтуватися якщо буде зазначена сумарна площа всіх приміщень, яка вказується в плануванні дачних будинків.
  • Якщо ви приймете рішення про купівлю проекту дачі, забудовник зможе бути впевнений в надійності і якості всіх конструкцій. Але щоб це правило спрацювало, вкрай важливо дотримуватися будівельної технології та вибирати якісні матеріали. Оскільки проекти розробляються з урахуванням найдрібніших деталей, адаптуються під індивідуальні особливості ґрунту на ділянці та кліматичні умови місцевості, то проблема просадки нового будинку в майбутньому або поява тріщин в його стінах господарям не загрожує.
  • Розумне та функціональне планування проєктів дачних будинків забезпечує домочадцям комфорт і зручність.
  • Проекти дачних котеджів надають замовникам можливість зрозуміти, наскільки такі будинки створюють враження системності і цілісності. Підтверджується це вибором конструкції стін, типу скління, розміщенням будови на ділянці з урахуванням сторін світу, щоб максимально мінімізувати енергоспоживання і потужність опалювального котла.
  • Проекти дозволяють уникати переробок, потреба в яких при будівництві без проєкту виникає через нерозуміння будівельниками кінцевого результату. Будь-які перероблювання істоно підвищують вартість будівництва. Проект же дозволяє максимально конкретизувати завдання і врахувати всі технологічні особливості.
  • Проект в приватному будівництві є найкращим методом контролю будівельного процесу і якості робіт підрядників. Проєктна документація дозволяє вказувати на помилки підрядників при порушенні ними технології будівництва. Крім того, без наявності проекту дачі, ні одна професійна компанія не візьметься за її будівництво.

Проекти дач досить популярні серед забудовників і для будівництва компактних житлових будинків. Дизайн дачних будинків, представлених в нашому каталозі (оновлено у 2020 році!) незвичайний і оригінальний.

Плани дачних будинків: можливість економити

Використання при будівництві під ключ готових проєктів дозволяє забудовникам економити свої кошти. Така економія може становити до 30% від всієї вартості реалізації проекту, тоді як витрати на купівлю самого проекту складають всього близько 5%. Така економія пояснюється можливістю уникнути закупівлі зайвих матеріалів, оскільки на основі проєкту може бути складений кошторис, із зазначенням чіткої кількості матеріалів і їх специфіки. Авторські та типові проекти дозволяють попередити переробки під час будівництва та після його завершення. Створення проектів дач з дотриманням енергозберігаючих принципів дозволяє згодом економити і на опаленні.

Проєкти будинків до 100 кв м: склад документації

Необхідно зауважити, що навіть для найменшого дачного будинку від компанії Z500 розроблений повний комплект проектної документації, що включає архітектурний, конструктивний та інженерний розділи. Останній своєю чергою розділений на 3 частини: вентиляція і обігрів, водовідведення та водопостачання, електрика. Детальніше про це можна подивитися тут. Звертаємо вашу увагу, що інженерія доступна за додаткову оплату.

Проекти невеликих будинків Z500

Проєкти дачних будинків досить популярні серед забудовників і для будівництва компактних житлових будинків. Дизайн дачних будинків, представлених в нашому каталозі (оновлено у 2020 році!) незвичайний і оригінальний.

Обираючи для будівництва заміського будинку саме наші плани проектів дачних будинків, забудовники можуть бути впевнені, що отримають в результаті не тільки красиві, але і комфортні для життя будинки!

Підписка в соціальних мережах дозволить нашим клієнтам бути в курсі всіх новин компанії і першими ознайомитися з новинками проектування.


Будинок побудований за проєктом Z7 нашим партнером:


Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )