Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Будинки з 2 спальнями

Знайдено проектів: 44

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти двокімнатних будинків: фото, каталог

Вирішивши побудувати власний будинок, замовники довго міркують над вибором архітектурного проекту будівництва, сумніваючись між необхідною та оптимальною кількістю спалень в ньому. Будинки з двома спальнями деякі навіть не розглядають, а для інших це буде найкращий та зручний варіант. Вибирати кількість кімнат потрібно згідно з обраною кількістю поверхів та розмірами самого будинку. Для того, щоб грамотно визначити з усього різноманіття проєкти, які підійдуть найкращим чином саме вам, ми підготували список з наступних критеріїв:

1. Плани двокімнатних будинків: насамперед — ділянка

Можна піти двома шляхами. Або попередньо купити ділянку і знаючи її геологічні характеристики, індивідуальні особливості ландшафту, геометричні параметри та орієнтацію в'їзду відносно стороні світла, підбирати кількість поверхів та площу майбутнього будинку. Або з метою виключення додаткових вкладень можна ретельно простудіювати проекти двокімнатних будинків (фото, відео, схеми, креслення, ескізи розміщені на сайті в даному розділі), визначитися з вибором і вже для конкретного котеджу вибирати відповідну за його умовами ділянку.

2. Проекти двокімнатних будинків: питання забезпечення

Не варто забувати, що з огляду на різні архітектурні, конструктивні, інженерні особливості різних будинків грошові суми, необхідні для їх зведення, також будуть різними. Крім цього, на вартість будівництва суттєво впливає специфікація матеріалів, які використовували в проєкті, забезпеченість ними в даному регіоні та цінова політика. Зменшити кошторис на реалізацію проекту під ключ можна шляхом внесення проєктувальниками змін до проекту, перерахунку конструкцій на використання більш бюджетних будівельних матеріалів.

3. Планування проектів двокімнатних будинків, що вибрати: котедж у два поверхи або затишну мансарду?

Як ми вже писали, площа ділянки визначає кількість поверхів в будинку. Якщо при виборі типового проекту або при замовленні індивідуального цей фактор вас не обмежує, то варто оцінити переваги та недоліки кожного виду поверховості. Одноповерхові котеджі, безсумнівно, зручні своєю однорівневістю та відсутністю необхідності частих підйомів по сходах, але вони також і наділені чималими недоліками. Проєкти двокімнатних одноповерхових приватних будинків вийдуть дорожче в реалізації, оскільки вимагають більшої площі земельного наділу, виконання більшого фундаменту і покрівлі.

Мансардний поверх у вашому котеджі допоможе заощадити тепло та навіть площу вашої ділянки, але потребує будівництва складної покрівлі з більш серйозними заходами по її утепленню.

Що стосується двоповерхових будинків, то витрати будуть потрібні більш серйозні в порівнянні з мансардою, але другий поверх ви отримаєте в якості готової житлової площі.

Якщо ви думаєте про можливість влаштування другого рівня в будинку на майбутнє, то вам варто розглянути варіант будівництва одноповерхового котеджу, з можливістю подальшого облаштування горища.

4. Проекти 2  кімнатних будинків: плани на майбутнє

Будівництво будинку передбачає його багаторічне використання і важливо, щоб він був таким же зручним для вас і через пару десятиліть. Якщо ви не відносите себе до замовників, які планують забирати до себе літніх батьків, жити поруч зі своїми дорослими дітьми та запрошувати часто гостей, то двох спалень в будинку вам буде цілком достатньо.

5. Плани проектів двокімнатних будинків: комфортні розміри приміщень

Будь-який забудовник покладається на свої можливості, з урахуванням  характеристик обраної ділянки та потреб замовника. Але новий будинок навіть маленької площі важливо зробити зручним. Для того, щоб не шукати місце для речей, меблів або горщиків з квітами в будинку варто приділити близько 15% площі допоміжним  приміщенням. Крім цього, не слід забувати і про сполучні приміщення.

5. Планы проектов двухкомнатных домов: комфортные размеры помещений

Любой застройщик основывается на своих возможностях, характеристиках выбранного участка и нуждах. Но новый дом даже маленькой площади важно сделать удобным. Для того чтобы не искать место для вещей, мебели или горшков с цветами в доме стоит уделить около 15% площади вспомогательные помещения. Помимо этого, не следует забывать и о связующих помещениях.

Назва приміщення

Оптимальна площа, м²

Вітальня з їдальнею

22-45

Гараж на один автомобіль

20-30

Спальня або кімната

12-22

Кухня з коморою 

10-20

Гостьова кімната або кабінет  

10-15

Господарське приміщення

6-15

Ванна кімната

7-12

Передпокій

5-8

Туалет з душем

3-6

Сполучні приміщення

+10-15%

6. Проєкти двокімнатних будинків: як вносити зміни?

В обраних клієнтами проектах може бути змінене планування двокімнатних будинків. Може бути створений і оригінальний дизайн проектів двокімнатних будинків фахівцями компанії. Взагалі послуги, що роблять будинок більш комфортним та надійним, досить популярні серед забудовників. Але необхідно розуміти, що навіть самі мінімальні поправки повинні вноситися в проєкт за допомогою проектувальників.

Приємного вам перегляду нашого оновленого у 2020 році каталогу проектів!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )