Підписатися:
Мы в Instagramm

Нові проекти Z500

Зміни в проекті

Усі типові проекти Studio Z500 розроблені так, щоб середньостатистичнiй сім'ї було зручно жити в будинку. У таких проектах реалізовано стандартне продумане планування, в якому ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт. Так, вибір типових проектів Studio Z500 більш ніж багатий і включає не один десяток будинків різної площі та різного дизайну і практично з будь-яких сучасних будівельних матеріалів. Але ми розуміємо, що часом замовнику хочеться отримати проект будинку, доповнений і оброблений з урахуванням потреб саме його сім'ї, навіть якщо його в цілому влаштовують типові рішення, реалізовані в проекті, і він оцінив всі їхні переваги. Тому співробітники компанії Studio Z500 готові внести зміни в типовий проект з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

За індивідуальним побажанням замовника наші фахівці можуть:

  • Змінити призначення кімнат.
  • Внести зміни до типового планування, поміняти розташування міжкімнатних перегородок, не зачіпаючи несучі конструкції.
  • Додати підвальні або напівпідвальні приміщення або, навпаки, виключити їх, якщо вони передбачені в даному типовому проекті, а замовник не бачить необхідності в таких приміщеннях.Поміняти розташування вікон і дверей з урахуванням розташування будинку або при переплануванні.
  • Замінити деякі будівельні або обробні матеріали. Але при цьому слід мати на увазі, що далеко не всі матеріали можуть бути замінені. Деякі є визначальними у проекті.
  • Обладнати мансарду.
  • Додати або прибрати гараж.

Слід враховувати, що далеко не все можна поміняти в типовому проекті. Коригування припустимі лише у випадку, якщо вони не змінюють кардинально проект. У деяких випадках потрібно або відмовитися від ідеї внести зміну або замовити індивідуальну розробку проекту будинку.

Послуга індивідуальної зміни проекту від компанії Studio Z500 дозволить вам отримати будинок, який буде ідеальним саме для вас і вашої родини. 

Поділитися з друзями:   

Прокоментувати статтю

Пользователь
Вход/быстрая регистрация
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )