Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zb2
Зеркальное отображение доступно без доплаты (срок готовности уточняйте у менеджера)
+7
177,0 м²
Жилая площадь
230,4 м²
Общая площадь
53,4 м²
гараж
цена проекта
20 000 грн.

архитектурно-строительный раздел

Доставка бесплатно!

Проект есть в наличии
 

Спросить о кредите

Если Вы ищете кредит для строительства дома по проекту Zb2 Просим заполнить приведенный ниже бланк, и наш кредитный консультант свяжется с Вами. Данный с бланка не будут переданы третьим лицам и будут использоваться только для выполнения Вашего запроса.
Имя и фамилия:
эл. почта:
телефон:
содержание:
 
Зеркальное отображение
доступно без доплаты (срок готовности уточняйте у менеджера)

Изменить планировку
Первый этаж 133,7 м²
Проект дома Zb2 - план-схема 1
Второй этаж 96,7 м²
Проект дома Zb2 - план-схема 2

Zb2 Дом на две семьи с гаражом и террасой.

 
Общая площадь 230,4 м²
Гараж 53,4 м²
Площадь застройки 161,5 м² может не включать площадь террасы
Кубатура 635 m³
Высота 9,85 m
Угол наклона кровли 30° / 35°
Площадь крыши 206,03 m²
Цена проекта 20 000 грн.
 
 

Материалы

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стены газобетон, керамические блоки
Перекрытие монолитное перекрытие
Кровля
Подписаться:
Мы в Instagramm
 

Фасады

 

Zb2

a:1:{s:2:"ua";s:4489:"

Проект двоквартирного будинку Zb2 являє собою будинок з прилеглим гаражем і терасою. Масив будинку сучасний і компактний, а оригінальне оздоблення фасаду надає йому благородний характер. Цікавим рішенням є критий вхід, який формує терасу на першому поверсі.

Проект будинку Zb2 дуже практичний і функціональний. І в передпокої, і у холі передбачені ніші, в яких можна облаштувати вбудовані шафи-купе. Продумане місцезнаходження санвузла на першому поверсі забезпечує швидкий доступ до нього з будь-якої кімнати. Поряд зі сходами розташована вітальня. Простора і світла, вона є безсумнівною перевагою цього проекту. Її розміри дозволяють розмістити тут великий стіл, за яким чудово поміститься вся сім'я. Великі вікна ефективно освітлюють всю кімнату, забезпечуючи вільний доступ сонячних променів.

Зимові, прохолодні вечори зможе прикрасити затишний вогонь каміна. Його розташування сплановано таким чином, щоб він був добре помiтний з кожного куточка вітальні. Кухня розроблена у відкритій композиції. Розташування по горизонталі додаткової стільниці дозволяє функціонально відокремити її від вітальні. Поруч з кухнею виділено місце для невеликої, зручною комори, яку, напевно, оцінить будь-яка господиня дому. Гараж вміщує два автомобілі, а господарське приміщення в його торці може бути використано в якості господарського приміщення, для зберігання предметів домашнього ужитку.

На другому поверсі розташовані цілих чотири спальні і окрема гардеробна площею 8x3м! Найбільша кімната має своє власне, додаткове приміщення і доступ до санвузлу. Ванна кімната нагорі дуже простора, завдяки чому тут можна розмістити як ванну, так і душ. Зі спальні можна безпосередньо вийти на терасу, яка є ідеальним місцем для літнього пікніка.

Даний проект, як і багато інших проектів двоквартирних будинків, ідеально підходить для великих сімей і дружніх спільнот. Конструкція будівлі, неповторна у своєму роді, робить будинок функціональним, і разом з тим повним чарівності. Оптимальне розташування приміщень дозволить кожному члену сім'ї знайти власне місце для відпочинку, роботи, навчання або гри.

Вартість вказана за обидва сегменти будинку.


";}
 

Похожие проекты

 
 
 
Мы делаем все возможное для оказания услуг наивысшего уровня. Если Вы заметили ошибку в функционировании сервиса или неточности в опубликованных материалах (несмотря на то, что это не является основанием для претензий к z500) обязательно сообщите свои замечания или пожелания поскольку мы постоянно совершенствуем продукты, сервис и услуги.
Избранное ( 0 ) Сравнение ( 0 )